Microsoft koondab Soomes 1350 töötajat ({{commentsTotal}})

Autor: Martin Dremljuga/ERR

Tarkvarafirma Microsoft koondab Soomes kuni 1350 ning mujal maailmas asuvates firmaharudes veel 500 töötajat.

Talous Sanomat kirjutab, et koondamiskõnelustega on alustatud ja firma kavandab koondatavatele majanduslikke toetuspakette.

Lehe andmetel suletakse Microsoft Mobile Tamperes.

Samas ei puuduta koondamine Espoos asuvat müügi- ja turundusosakonda ehk Microsoft Oy-d ning sinna jäävad alles ka tootearendusmeeskonnad ehk umbes 270 töötajat.

Microsofti teatel lähevad ümberkorraldused maksma 950 miljonit USA dollarit ja tähendavad kogu mobiitelefonidega seotud tegevusala lõpetamist Soomes.

Microsoft andis Soomes mobiiltelefonide tootmises ja sellega seotud tegevustes tööd umbes 3200 inimesele.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.