Galerii: Firenzes varises jõe kaldapealne kokku ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
6 pilti
Foto: Firenzes varises jõetamm kokku Autor: AFP

Firenze kesklinnas varises kuulsa silla lähedal täna hommikul sisse Arno jõe kaldapealne, mistõttu langes osa teest ja vähemalt 20 autot tekkinud kraavi.

Varisemine toimus kuulsa keskaegse silla Ponte Vechhio lähedal. Jõkke varisenud osa on umbes 200 meetrit pikk ja seitse meetrit lai. Tuletõrjujate hinnangul põhjustas varingu suure maa-aluse veetoru viga.

Firenze linnapea Dario Nardella teatas Twitteris, et juhtumi käigus keegi vigastada ei saanud. Ta palus autojuhtidel oma sõidukid õnnetuspaiga lähedusest ära viia ja ütles, et osa linna veevarustusest on ajutiselt peatatud.

Toimetaja: Merit MaaritsKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.