USA mõjukas ametiühing asus toetama Hillary Clintonit ({{commentsTotal}})

Hillary Clinton. Autor: Reuters/Scanpix

USA autotööstuse töötajaid ühendav mõjukas ametiühing (United Auto Workers Union - UAW) teatas kolmapäeval, et toetab presidendivalimistel demokraatide kandidaati Hillary Clintonit.

UAW president Dennis Williams märkis ametlikus toetusavalduses muu hulgas, et Clintoni näol on tegemist kandidaadiga, kes on kursis keeruliste majandusprobleemidega ja kes toetab Ameerika töölisi.

"Clinton on muu hulgas toetanud ületunnitöö reeglite paindlikumaks muutmist, et kaasata rohkem meie töölisperesid. Ühtlasi usub ta võrdsetesse palkadesse, vanemapuhkusesse ning kvaliteetsesse ja taskukohasesse lastehoidu," kiitis Williams.

Ametiühingul on suur mõjuvõim eriti Wisconsini, Michigani, Ohio ja Pennsylvania osariikides.

Clinton vastas, et tunneb toetuse üle uhkust.

Toimetaja: Marek Kuul

Allikas: BNSLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.