New Yorgis lasti kontserdisaalis maha inimene ({{commentsTotal}})

Autor: twitter.com/MichaelLinhorst

New Yorgis asuvas kontserdisaalis toimunud tulistamises hukkus inimene ja kolm sai haavata, teatas politsei.

Tulistamine leidis aset Irving Plazas kohaliku aja järgi kell 22.15 kolmapäeval (Eesti aeg kell 5.15 neljapäeva hommikul).

Kell 21.00 või 21.30 pidi algama hip-hopi artisti T.I. esinemine, kuid ta jättis lavale tulemata, ütles üks kontserdikülastaja.

Politsei teatel tulistati ühte isikut rindu, teist kõhtu ja kolmandat jalga. Neljas haavatu kõndis omal jalal haiglasse. Kahe inimese seisund oli haiglasse jõudes raske ning üks neist hiljem suri.

Seni pole kinni peetud kedagi.

Irving Plaza mahutab kuni 1025 inimest.

Toimetaja: Priit Luts

Allikas: BNSTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.