Valitsus andis Arengufondi likvideerimiseks rohelise tule ({{commentsTotal}})

Autor: Toomas Volmer/Arengufond

Riigikogu majanduskomisjoni algatatud eelnõu, millega korraldatakse ümber senine arenguseire ja likvideeritakse Eesti Arengufond, sai valitsuselt heakskiidu.

Eelnõu algatajad soovivad riigikogu kantselei juurde luua uurimise ja analüüsiga tegeleva Arenguseire Keskuse.

Valitsus toetab küll Arengufondi tegevuse lõpetamist, kuid juhib tähelepanu, et uue seireüksuse loomiselt tuleks vältida vigu, mida varasemalt arenguseire korraldamisel on tehtud.

Valitsus nendib, et uue seireüksuse loomine ja juhtimisstruktuur kätkeb riske, mille osas samuti esitatakse parlamendile oma seisukoht.

Toimetaja: Priit LutsMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.