Süüria relvakonfliktis on hukkunud üle 280 000 inimese ({{commentsTotal}})

Punase Risti töötaja üle vaatamas abiorganisatsiooni valdusi pärast pommitabamust Aleppo lähistel 30. aprillil.
Punase Risti töötaja üle vaatamas abiorganisatsiooni valdusi pärast pommitabamust Aleppo lähistel 30. aprillil. Autor/allikas: REUTERS/Abdalrhman Ismail

Süüria kodusõjas on hukkunud üle 280 000 inimese, teatasid aktivistid. Uued arvud hõlmavad 81 436 tsiviilohvrit, nende seas on 14 040 last ja 9106 naist, teatas Süüria inimõiguste vaatluskeskus.

Ülestõusnute võitlejaid on hukkunud 48 568 ning islamiäärmuslasi 47 095.

Organisatsiooni andmetel on alates 2011. aastast relvakonfliktis hukkunud 101 662 režiimimeelset sõdurit, nendest 56 609 valitsusväelast.

3522 hukkunu isikut tuvastatud ei ole, samuti ei ole teada, kummal poolel nad tegutsesid.

Andmed kogunud Süüria inimõiguste vaatluskeskus asub Suurbritannias ning sõltub informatsiooni saamisel allikate võrgustikust Süürias.

Pärast 27. veebruaril sõlmitud vaherahu on ohvrite arv kahanenud drastiliselt, teatas vabaühendus.

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: BNSPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics