Riigikogus peetakse Eesti Euroopa Nõukogu eesistumise avaistung ({{commentsTotal}})

Riigikogu saal Autor: riigikogu

Täna peetakse riigikogus Eesti Euroopa Nõukogu eesistumise avaistung.

Järgmised kuus kuud kestva Eesti eesistumise tähtsamad küsimused on laste õigused, sooline võrdõiguslikkus ning inimõigused ja õigusriik internetis, vahendasid ERR-i teleuudised.

Eesti eesistumise algust Euroopa Nõukogus tähistati kolmapäeval tavapärase üleandmistseremooniaga Strasbourgis.

Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Alalise Komitee istungil riigikogus peab avakõne assamblee president Pedro Agramunt.

Alalisel komiteel on kavas kinnitada raportid Kasahstani ja Serbia ennetähtaegsete parlamendivalimiste kohta ning arutada inimõiguste rikkumise ärahoidmise ja linnadevahelise koostöö edendamise teemadel.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.