Clinton: isiklikku postkasti on kasutanud teisedki välisministrid ({{commentsTotal}})

USA demokraatide presidendikandidaadiks pürgiv endine välisminister Hillary Clinton reageeris esmakordselt kriitilisele aruandele tema elektronkirjavahetuse kohta välisministrina.

Clintonit kritiseeritakse teravalt isikliku elektronpostkasti kasutamise eest, sest see jääb turvameetmetelt kaugele maha ametlikust elektronpostkastist, vahendasid ERR-i teleuudised.

Clinton tuletab meelde, et eraviisilisi postkaste on kasutanud ka talle eelnenud välisministrid.

"Sellest aruandest ilmneb selgelt, et isikliku postkasti kasutamine oli teistegi välisministrite puhul tavaks ja ma tean seda, sest see on üldteada ning tuleb välja ka raportist. Kuid see oli siiski viga ja nagu ma olen korduvalt öelnud, kui ma saaks minna ajas tagasi, tegutseks ma nüüd teistmoodi. Ma tean, et inimesed on juhtunu pärast mures. Ma mõistan neid," ütles Clinton.

Toimetaja: Merili NaelTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.