Calais's hukkus veoki ette jäänud migrant ({{commentsTotal}})

Migrandid ja veok Calais' laagri lähedal.
Migrandid ja veok Calais' laagri lähedal. Autor/allikas: Philippe Huguen/AFP/Scanpix

Prantsusmaa sadamalinnas Calais's sai surma Afganistanist pärit migrant, kellele sõitis otsa veoauto, teatasid ametnikud.

25-aastane mees, kes elas migrandilaagris ehk nn džunglis, on üks vähemalt 26 hukkunust, kes on püüdnud alates mullu juunist Prantsusmaalt Suurbritanniasse jõuda, vahendas thelocal.fr.

"Ohver kuulus umbes 50 inimesest koosnevasse gruppi, kes asetasid A16 maanteele puuoksi, lootes möödasõitvaid veokeid aeglustada ja sel viisil ise salaja Inglismaale suunduvatesse veokeisse ronida," teatas kohalik prefektuur.

Mees hukkus kohaliku aja järgi kell 6 hommikul.

Sel nädalal toimus Calais' laagris massikaklus umbes 200 afgaani ja sudaanlase vahel. Kähmluse tagajärjel sai 40 inimest vigastada. Kaklust saadeti laiali ajama 260 politseinikku, samuti saadeti sündmuskohale 70 tuletõrjujat ja 11 kiirabiautot. Juhtunuga seoses algatati uurimine.

"Džunglis" elab 4000 kuni 5000 migranti, kes loodavad ebaseaduslikult veoautodesse ronides läbi Kanalitunneli Suurbritanniasse jõuda.

Toimetaja: Merili NaelJogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema