La Manche'ilt päästeti 19 paadimigranti ({{commentsTotal}})

Reisilaev La Manche'il. Autor: Toby Melville/Reuters/Scanpix

Briti rannavalve päästis pühapäeval La Manche´il 19 migranti, kelle kummipaat hakkas veega täituma.

"Kummipaat 19 inimesega pardal avastati kell kaks öösel," teatas rannavalve.

Otsingutel osalesid helikopterid Prantsusmaalt ja Suurbritanniast.

Sisserändajad toimetati Doveri sadamasse, kus nendega vesteldakse.

"See kinnitab meie kartusi - inimsmugeldajad on valmis kasutusele võtma mis tahes äärmuslikke meetodeid, sest kanal on tegelikult nagu tiheda liiklusega maantee, mis kujutab ületajatele suurt ohtu. Rääkimata tugevatest tuultest, hoovustest ja madalast veetemperatuurist," rääkis Calais' piirivalveametnik Bernard Barron.

Toimetaja: Laur Viirand

Allikas: BNSLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.