Ukraina, Poola ja Leedu parlamendisaadikud arutavad ühisistungil Venemaa agressiivset käitumist ({{commentsTotal}})

Ukraina parlament. Autor: Genya Savilov/AFP/Scanpix

Kiievis toimub Ukraina, Poola ja Leedu parlamendi ühisistung, kus osaleb igast riigist 30 rahvaesindajat.

Kõne all on peamiselt julgeolekuküsimused, sealhulgas Venemaa sõjaline agressioon Ida-Ukrainas, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Vaagitakse ka ettevalmistusi Varssavis juuli alguses toimuvaks NATO tippkohtumiseks, kus samuti on oodatavalt üks peateema Venemaa üha agressiivsemaks muutunud käitumine.

Ukrainat huvitavaks teemaks on ka koostöö laiendamine Euroopa Liiduga.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.