Riigikogu arutab heaolu arengukava aastani 2023 ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Eesti heaolu arengukava aastani 2023, mis seab eesmärgiks võimalikult paljude inimeste kõrge töövõime ja samas sotsiaalse ebavõrdsuse ning vaesuse vähenemise, jõuab arutamiseks riigikogu suurde saali.

Sotsiaalministeeriumis valminud kava sõnastab laiemalt võrdse kohtlemise eesmärgid. Sotsiaalala asekantsleri Rait Kuuse sõnul peavad kõik Eestis elavad inimesed saama oma võimete kohaselt töö- ja ühiskonnaelus osaleda, vahendasid ERR-i teleuudised.

Tema sõnul on muutused töö- ja sotsiaalpoliitikas hädavajalikud, et lahendada mitmeid olulisi ühiskonna probleeme.

Vähenenud töövõimega inimeste kaasamiseks käivitus näiteks sel aastal töövõimereform. Üheks suurimaks väljakutseks vananeva rahvastikuga Eestis on aga pensionisüsteemi jätkusuutlikkuse tagamine.

Toimetaja: Allan RajaveeTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.