Fotod: paduvihmad tõid Põhja-Prantsusmaale üleujutused ({{commentsTotal}})

Mõnel pool Põhja-Prantsusmaal on paduvihmade tagajärjel üleujutused.

Riiklik ilmateenistus andis Loiret' regioonis välja kõrgeima ehk punase ohutaseme, selle ümbruses anti välja oranž ohutase, kuna Loing'i jõgi paiskus üle kallaste, vahendas BBC.

Hoiatus anti välja ka Pas-de-Calais' departemangus.

Yonne'i departemangus uppus pühapäeval kolmeaastane laps. Tugeva vihmasaju tõttu jäi eile ära Prantsuse Openi tenniseturniir.

Üks enim mõjutatud linnadest oli Bruay-la-Buissiere, kus tuletõrjujad liikusid tänavatel kummipaatidega. 

Päästeteenistused said vahemikus esmaspäeva õhtu ja teisipäeva hommik üle kogu riigi 4500 väljakutset, sest hulk teid olid üleujutatud. Läbi viidi sadu evakuatsioone. 

Toimetaja: Merili NaelLunavararünnak.Lunavararünnak.
Maailmas levib ulatuslik lunavararünnak

Mitmed suurfirmad üle maailma on teatanud lunarahanõudega küberrünnakust, alguses levis viirus Euroopas, kuid juba on teateid ka USA ettevõtetest. RIA andmetel ei ole Eestit rünne esialgu tabanud.

Uuendatud: 21:11 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics