Rohelised näeksid järgmise presidendina Alar Karist ({{commentsTotal}})

Alar Karis Autor: Siim Lõvi /ERR

Parlamendivälise erakonna Eestimaa Rohelised juhatus tegi ettepaneku valida Eesti uueks presidendiks praegune riigikontrolör Alar Karis.

Roheliste põhjendusel pole Karis ühegi erakonna liige, on juhtinud edukalt maaülikooli ja Tartu ülikooli ning on tõestanud oma sõltumatust ka riigikontrolörina, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Karis vastas roheliste ettepanekule oma Facebooki kontol, et kavatseb jätkata tööd riigikontrolörina.

"Mul on olnud ja küllap on ehk ka tulevikus võimalus erinevates ametites riiki teenida, praegu on mulle usaldatud riigikontrolöri amet, mida pidades tegutsen oma parima äranägemise järgi ja kus ma saan anda panuse Eesti riigi toimimise paremaks muutmisse," kirjutas Karis.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.