Audiogalerii 31. mail: arstide vastuolust tööandjatega, Savisaare presidendikampaaniast ja printsi külaskäigust Pelgulinna kooli ({{commentsTotal}})

Autor: ERR

ERR.ee kokkuvõte sündmustest, mis 31. mai uudistepäevast.

Arstid ähvardavad streikida

Tervishoiutöötajad ei jõudnud koosolekul riikliku lepitaja Henn Pärna juures tööandjatega kokkuleppele ning Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa ütles, et ei välista pärast tänast enam ühtki võimalust, sealhulgas ka streiki.

Ossinovski sõnul tooks arstide liidu palgatõusu ettepanek ravijärjekordade pikenemise

Keskerakonna Savisaare leer upitab esimeest presidendiks

Keskerakonna pressiesindaja Taavi Pukk ütles, et Savisaare toetajaskond Keskerakonnas eesotsas Olga Ivanova , Heimar Lenki, Oudekki Loone ja Marika Tuus-Lauliga tellis lendlehti kirjaga "Savisaar presidendiks!" Marika Tuus-Laul arvab, et Savisaar ei julge veel kindlalt öelda, et presidendiks kandideerib, kuid on otsuse teinud.

Pelgulinna gümnaasiumi õpilased näitasid prints Andrew'le programmeerimisoskusi

Peaminister Taavi Rõivas ja Suurbritannia prints Andrew külastasid Pelgulinna gümnaasiumit, kus õpilased näitasid riigiesindajatele programmeerimisoskusi.

Presidendivalimised: EKRE fraktsioon kohtub Jõksi ja Jõerüüdiga

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsioon kohtub presidendikandidaadi kandidaatide Allar Jõksi ja Jaak Jõerüüdiga.

Eestil on tuumaõnnetuse puhuks tegevusplaan olemas

Kuigi maailm on tuumajaamadest lähtuva ohu mõttes turvalisem paik kui 30 aasta eest, ei saa tuumaõnnetuste toimumise võimalust täielikult välistada. Eestil on olemas kiirgushädaolukorra lahendamise plaan ning loota saab ka rahvusvahelisele abile, kirjutab keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna nõunik Reelika Runnel kommentaariks Keskkonnakuu raames linastuvale filmile ''DUGA3 - Vene rähn''.

Kirjanike liit: Eesti kultuurilukku jääb Ellen Niit sooja ja säravana

30. mail lahkus meie seast luuletaja, kirjanik ning tõlkija Ellen Niit - temale kirjutas lühikese järelhüüde Eesti Kirjanike Liit.

Toimetaja: Greete Palmiste, Siim LõviFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.