Savisaar alustas presidendikampaaniat ({{commentsTotal}})

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar on alustanud presidendivalimiste kampaaniat, sest Tallinnas on tänavale üles riputatud ülisuur plakat - Savisaar presidendiks.

66-aastaseks saanud ametist tagandatud Tallinna linnapea Edgar Savisaar tähistas eile sünnipäeva Lasnamäel asuvas linnapoes, vahendasid ERR-i teleuudised.

Koos abilistega müüjaks kehastunud Savisaar andis ostjatele koos kassatšekiga reklaamlehe "Savisaar presidendiks".

Täna on aga Tõnismäel üleval ülisuur sama sisuline plakat, millel Savisaar teatab kandideerimise avaüritusest. Mingil põhjusel on aga tehtud plakatil kirjaviga, sest sõna "kampaania" asemel on märgitud sõna "kanpaania".

Savisaar on viidanud, et Keskerakonna rohkem kui 12 piirkonna juhid on teinud ettepaneku, et ta presidendiks kandideeriks.

Toimetaja: Allan RajaveeFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.