Tartus ja Tallinnas alustab takso- ja pakivedudega Wisemile ({{commentsTotal}})

Linnade vaheliste sõitude jagamiseks loodud äpp Wisemile sisenes Tallinna ja Tartu taksoturule ning ühendab sõidujagamise ja pakiveod.

Ettevõtte tegevjuhi Arti Kütti sõnul saavad taksojuhid e-poodide ja kaubanduskettide pakke vedama hakata ning eesmärk on ehitada transpordivõrk ning selleks on vaja autosid, kirjutab Eesti Päevaleht.

"Me näeme, et kui meil on terve Eesti kaetud tiheda transpordivõrgustikuga, nii linnadevaheliselt kui ka -siseselt, siis põhimõtteliselt saab tunni ajaga väga soodsalt ja kiiresti pakid igale poole kohale toimetada,” ütles Kütt.

Küti kinnitusel pole probleemiks, kui taksojuht on mitme äpi teenistuses ehk tarbija saab auto tellida kindlale aadressile, ta näeb nutiseadme kaardilt, kuidas auto kohale jõuab ning äpp võimaldab kliendil näha juhi andmeid, auto andmeid, auto pilti ja teiste klientide jäetud tagasisidet, peale selle võimaldab äpp jooksvalt näha sõidu hinda.

"Juhtide tausta kontrollime tagantjärele, esialgu saavad liituda kõik. Kui on intsident, saame teha vastavaid korrektiive,” ütles Kütt.Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.