Tartus ja Tallinnas alustab takso- ja pakivedudega Wisemile ({{commentsTotal}})

Linnade vaheliste sõitude jagamiseks loodud äpp Wisemile sisenes Tallinna ja Tartu taksoturule ning ühendab sõidujagamise ja pakiveod.

Ettevõtte tegevjuhi Arti Kütti sõnul saavad taksojuhid e-poodide ja kaubanduskettide pakke vedama hakata ning eesmärk on ehitada transpordivõrk ning selleks on vaja autosid, kirjutab Eesti Päevaleht.

"Me näeme, et kui meil on terve Eesti kaetud tiheda transpordivõrgustikuga, nii linnadevaheliselt kui ka -siseselt, siis põhimõtteliselt saab tunni ajaga väga soodsalt ja kiiresti pakid igale poole kohale toimetada,” ütles Kütt.

Küti kinnitusel pole probleemiks, kui taksojuht on mitme äpi teenistuses ehk tarbija saab auto tellida kindlale aadressile, ta näeb nutiseadme kaardilt, kuidas auto kohale jõuab ning äpp võimaldab kliendil näha juhi andmeid, auto andmeid, auto pilti ja teiste klientide jäetud tagasisidet, peale selle võimaldab äpp jooksvalt näha sõidu hinda.

"Juhtide tausta kontrollime tagantjärele, esialgu saavad liituda kõik. Kui on intsident, saame teha vastavaid korrektiive,” ütles Kütt.Politsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics