Hotellide liit loodab, et Hiltoni turuletulek lisab Eestile atraktiivsust ({{commentsTotal}})

Täna avas Tallinna kesklinnas uksed Baltimaade esimene Hiltoni hotell. Eesti hotellide ja restoranide liit loodab, et tugeva brändi turuletulek lisab atraktiivsust kogu turismivaldkonnale ja Eestile tervikuna.

45 miljonit eurot maksma läinud Hilton Tallinn Park hotell võttis täna vastu esimesed külastajad, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hotellikett on kuulus oma kliendiprogrammi poolest ning see oli ka põhjus, miks Berliinist pärit Alexander valis ööbimispaigaks Tallinna Hiltoni. "Valisin Hiltoni, sest ma olen kaks aastat olnud Hiltoni kliendiprogrammi liige, kuna mu endisele tööandjale kehtisid Hiltonis mõned soodustused. Mulle meeldivad Hiltoni brändi hotellid väga ja seetõttu otsustasingi siin ööbida," põhjendas ta.

Hiltoni-suguse brändi lisandumine Eesti hotelliturule aitab meil hotellinduse tihedas konkurentsis silma paista. Konkurentsi kasvatab ka asjaolu, et lähinaabrid Läti ja Leedu plaanivad paari aasta jooksul oma hotellitubade arvu märkimisväärselt suurendada.

"Hilton on meil uus tulija Tallinna turule. Tegemist on väga väärika brändiga ja kindlasti see lisab atraktiivsust kogu turismivaldkonnale ja kogu Eestile tervikuna," ütles hotellide ja restoranide liidu tegevjuht Maarika Liivamägi.

Tallinnasse Politseiaia pargi kõrvale kahe aastaga kerkinud hotelli- ja meelelahutuskompleksi rajas Olympic Entertainment Group.

"Miks me valisime partneriks just Hiltoni, on see, et Hilton on ikkagi maailmas üks suurematest hotellikettidest. Ja kui me vaatame, kui palju neil on täna kliendikontakte või lojaalseid kliente, siis neid on üle 50 miljoni," rääkis Olympic Entertainment Groupi juhatuse esimees Madis Jääger.

Hotelli tegevjuhi Daniel Habersatteri sõnul on esialgne huvi hotelli vastu ületanud nende ootusi.

"Broneeringute arv on mu ootuseid ületanud. Tavapäraselt ei ole avanädalal broneeringute arv väga suur ja minu ootuseid on broneeringute hulk kaugelt ületanud. Nii et väljavaated nii avanädala kui ka ülejäänud aasta suhtes on väga positiivsed," ütles ta.

Toimetaja: Merili NaelLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas, teel Skopjesse Euroopa olümpiakomiteede foorumile, kus valitakse Piotr Nurowski auhinna laureaat.Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas, teel Skopjesse Euroopa olümpiakomiteede foorumile, kus valitakse Piotr Nurowski auhinna laureaat.
Kelly Sildaru kandideerib järjekordsele spordiauhinnale

Kelly Sildaru kandideerib tänavu USA telekanalil ABC mainekale ESPY (Excellence in Sports Performance Yearly Award) auhinnale.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

"Naabrist parem" produtsent Jaanus Saar koos sisearhitekti Aljonaga"Naabrist parem" produtsent Jaanus Saar koos sisearhitekti Aljonaga
TV3 tõsielusaates osalenu süüdistab produtsenti hämarates tehingutes

Üle mitme aasta tõi TV3 eelmisel kevadhooajal tagasi eetrisse tõsielusaate "Naabrist parem", kus saates osalejad panid end proovile korteriehituses ning püüdsid võita televaatajate südamed. Saate osalise väitel oli kaadri taga toimuv isegi põnevam ja konfliktsem kui see, mis saatesse jõudis.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Keila raudteejaam.Keila raudteejaam.
Haldusreformi komisjon: valitsus peaks kaaluma Keilale erandi tegemist

Haldusreformi Põhja- ja Lõuna-Eesti piirkondlik komisjon leidsid teisipäevastel koosolekutel, et valitsusel tuleks kaaluda Keilale erandi andmist ning ehkki eelistatud oleks Luunja ühinemine Tartu linnaga ja Nõo ühinemine Elvaga, peaks teise variandina kaaluma ka nende ühinemise lõpetamist.

Uuendatud: 22:08 
On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema