Hotellide liit loodab, et Hiltoni turuletulek lisab Eestile atraktiivsust ({{commentsTotal}})

Täna avas Tallinna kesklinnas uksed Baltimaade esimene Hiltoni hotell. Eesti hotellide ja restoranide liit loodab, et tugeva brändi turuletulek lisab atraktiivsust kogu turismivaldkonnale ja Eestile tervikuna.

45 miljonit eurot maksma läinud Hilton Tallinn Park hotell võttis täna vastu esimesed külastajad, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hotellikett on kuulus oma kliendiprogrammi poolest ning see oli ka põhjus, miks Berliinist pärit Alexander valis ööbimispaigaks Tallinna Hiltoni. "Valisin Hiltoni, sest ma olen kaks aastat olnud Hiltoni kliendiprogrammi liige, kuna mu endisele tööandjale kehtisid Hiltonis mõned soodustused. Mulle meeldivad Hiltoni brändi hotellid väga ja seetõttu otsustasingi siin ööbida," põhjendas ta.

Hiltoni-suguse brändi lisandumine Eesti hotelliturule aitab meil hotellinduse tihedas konkurentsis silma paista. Konkurentsi kasvatab ka asjaolu, et lähinaabrid Läti ja Leedu plaanivad paari aasta jooksul oma hotellitubade arvu märkimisväärselt suurendada.

"Hilton on meil uus tulija Tallinna turule. Tegemist on väga väärika brändiga ja kindlasti see lisab atraktiivsust kogu turismivaldkonnale ja kogu Eestile tervikuna," ütles hotellide ja restoranide liidu tegevjuht Maarika Liivamägi.

Tallinnasse Politseiaia pargi kõrvale kahe aastaga kerkinud hotelli- ja meelelahutuskompleksi rajas Olympic Entertainment Group.

"Miks me valisime partneriks just Hiltoni, on see, et Hilton on ikkagi maailmas üks suurematest hotellikettidest. Ja kui me vaatame, kui palju neil on täna kliendikontakte või lojaalseid kliente, siis neid on üle 50 miljoni," rääkis Olympic Entertainment Groupi juhatuse esimees Madis Jääger.

Hotelli tegevjuhi Daniel Habersatteri sõnul on esialgne huvi hotelli vastu ületanud nende ootusi.

"Broneeringute arv on mu ootuseid ületanud. Tavapäraselt ei ole avanädalal broneeringute arv väga suur ja minu ootuseid on broneeringute hulk kaugelt ületanud. Nii et väljavaated nii avanädala kui ka ülejäänud aasta suhtes on väga positiivsed," ütles ta.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.