Liiklusõnnetustes sai viga kuus inimest ({{commentsTotal}})

Politsei- ja kiirabiautod.
Politsei- ja kiirabiautod. Autor/allikas: ERR

Eile juhtus üle Eesti viis liiklusõnnetust, milles sai viga kokku kuus inimest ning politsei tabas ööpäeva jooksul roolist kaks narko- ja 14 alkoholi tarvitanud juhti.

Kell 8 juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Laagna teel, kus 30-aastane naine sõitis Volkswagen Passatiga tagant otsa 50-aastase mehe juhitud kaubikule Opel Vivaro, mis oli sunnitud eelnevalt pidurdama ees pidurdanud tuvastamata sõiduki tõttu. Volkswagenis olnud viieaastane tüdruk toimetati Tallinna lastehaiglasse kontrolli.

Kell 9.34 juhtus liiklusõnnetus Põlva maakonnas Varbuse külas Vooreküla-Puskaru teel, kus 29-aastane mees paiskus oma registreerimata maastikusõidukiga Baggi valesti valitud sõidukiiruse tõttu teelt välja. Juht toimetati Tartu ülikooli kliinikumi.

Kell 10.38 juhtus liiklusõnnetus Valga maakonnas Hummuli vallas Piiri külas Valga-Uulu maanteel, kus Volkswagen Passati roolis olnud 20-aastane naine ei märganud ees vasakpöörde võimalust oodanud liikurmasinat Manitou ja tegi otsasõidu vältimiseks möödasõidu vasakult vastassuuna kaudu, kuid põrkas kokku vastu liikunud Volkswagen Sharaniga, mida juhtis 45-aastane mees. Kiirabi toimetas Volkswagen Passati juhi ja kaasreisija, 18-aastase naise, Valga haiglasse kontrolli.

Kell 16 juhtus liiklusõnnetus Viljandi maakonnas Ainja külas Vaga-Uulu maanteel, kus 69-aastane jalgrattur Ljudmilla sõitis vastu tulevat veokit kartes teehooldusest tekkinud kruusavalli ja kukkus. Rattur toimetati Viljandi haiglasse.

Kell 17.10 juhtus liiklusõnnetus Rapla maakonnas Kaiu vallas Kaiu-Vahastu teel, kus 51-aastase mehe juhitud Volkswagen Caravelle'ile sõitis otsa mootorrattaga Suzuki 32-aastane mees. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Toimetaja: Marek KuulVenemaa koondislased 2014. aasta MM-il enne mängu Alžeeriaga.Venemaa koondislased 2014. aasta MM-il enne mängu Alžeeriaga.

2014. aasta MM-il mänginud Venemaa jalgpallikoondisel lasub dopingukahtlus

Venemaa sporti on tabanud järjekordne dopinguskandaal, nüüd on kahtluse all kogu 2014. aasta MM-il mänginud jalgpallikoondis.

85% teadusrahast kulutatakse prioriteetsetes valdkondades.85% teadusrahast kulutatakse prioriteetsetes valdkondades.

Eesti teadlased on EL-i raha taotlemisel Euroopas 3. kohal

Euroopa Liit jagab teadlastele raha programmi kaudu, mis kannab nime Horisont 2020 ning Eesti teadlased on selles viimasel kolmel aastal olnud väga edukad: ühtekokku on Eesti teadusprojektid saanud üle 72,6 miljoni euro.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema