Maardu tahab linnapilti kaunistama Georgi Bõstrovi skulptuuri ({{commentsTotal}})

Georgi Bõstrov (10.10.1944 - 15.10.2015) Autor: Postimees/Scanpix

Maardu linnavalitsus kuulutas välja konkursi, et püstitada skulptuur endise linnapea Georgi Bõstrovi mälestuseks.

Maaleht kirjutab, et konkursi tähtaeg on kaks nädalat ning Bõstrovi skulptuur kavatsetakse paigaldada Maardu linna Kellamäe parki.

Skulptuurikonkursil otsitakse ilmekat skulpturaalset vormi, mis väljendaks Bõstrovi olemust: rahvamees, Maardu kiriku rajamise eestvedaja jne.

Bõstrov oli Maardu linnapea aastatel 1996-2013, seejärel Maardu linnavolikogu esimees ning mullu jaanuarist kuni sama aasta 15. oktoobril taas linnapea.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.