Peaminister Rõivas saabus ära jäänud lendude tõttu väljasõiduistungile PPA kopteriga ({{commentsTotal}})

PPA lennusalga helikopter. Autor: PPA
{{1464853196000 | amCalendar}}

Täna Kagu-Eesti valitsuse väljasõiduistungil osalev peaminister Taavi Rõivas pidi eilse öö veetma vastu tahtmist Kopenhaagenis, kuna lennufirma SAS jättis ära nii hommikuse kui ka õhtuse lennu Tallinna. Ära jäänud lendude tõttu pidi peaminister Kagu-Eestisse jõudmiseks kasutama PPA kopterit.

Valitsuse kommunikatsioonibüroost öeldi ERR-i uudisteportaalile, et peaminister Rõivas jõudis Eestisse alles täna hommikul kella 10 paiku.

Taavi Rõivas teatas enda hilinemisest ka enda Twitteris. Peaministri sõnul tema lendude hilinemise näol tegemist meeldetuletusega, miks Eestisse reisivad inimesed peaksid eelistama kodumaist lennukompaniid Nordica.

"SAS suutis tühistada nii hommikuse kui õhtuse lennu," kirjutas Rõivas, kes lisas säutsule märksõna #Frustrated_in_CPH ehk frustreeritud Kopenhaagenis.

 

Peaminister pidi Eestisse saabudes siirduma kohe valitsuse väljasõiduistungile Kagu-Eestis Piusa kordonis. Seetõttu lendas Rõivas Kagu-Eestisse PPA kopteriga. "Kui peaminister ei oleks kopteriga tulnud, oleks pikalt planeeritud kabinetinõupidamine ära jäänud, sest kabinetinõupidamisi ei saa ilma peaministrita läbi viia," nentis valitsuse meedianõunik Helin Vaher.

Vaher lisas, et tänasel kohtumisel on päevakorras väga olulised teemad, mis vajavad otsustamist. "Istung algas kell 11 ja 45 minutit sellest jõudis juhatada Margus Tsahkna, kes täitis peaministri ülesandeid," lisas Vaher.

Toimetaja: Allan RajaveeVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.