Pärnus sillalt jõkke hüpanud naine jäi kadunuks ({{commentsTotal}})

Pärnus hüppas täna varahommikul sillalt jõkke naine, kes jäi kadunuks.

Kell 7.29 anti hädaabinumbrile teada, et Pärnu kesklinna sillalt on jõkke hüpanud inimene. Hetkel teadaolevalt võis olla tegemist noorema naisega, ütles politsei pressiesindaja Ruht Vilusaar ERR.ee-le.

Juhtumile reageerisid päästjad ja politsei merepäästjad, kes veest ega lähedusest kirjeldusele vastavat inimest ei leidnud.

"Otsingud käivad ja neid jätkatakse vabatahtlike, sonari ning tuukrite abiga. Juhtunu täpsemad asjaolud ja vette hüpanud isik ei ole kindlaks tehtud," märkis Vilusaar.

Politsei palub inimeste abi vette hüpanud naise isikuandmete ja juhtunu asjaolude selgitamisel. Politsei palub võtta ühendust andres.sinimeri@politsei.ee või telefonil 50 46 106.

Lisatud video otsingutest.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.