Galerii: valitsuse liikmed külastasid kagupiiri ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
24 pilti
Autor: Tauno Tõhk/Riigikantselei

Valitsuse liikmed külastasid täna pärast väljasõiduistungit koos PPA peadirektori ning Piusa kordoni juhiga idapiiri, et tutvuda selle väljaehitamisega. Samuti külastati Koidula raudteepiiripunkti ja maanteepiiripunkti.

Tänase maismaapiiri 134 kilomeetrist on puhastatud 89 protsenti piiririba alust maad.

Idapiiri väljaehitamise lõppeesmärk on maismaapiiri 100-protsendine katmine tehnilise valvega. See võimaldab tuvastada piiri läheduses toimuva tegevuse iga ilmaga ja koheselt, viia sündmustele reageerimise aeg miinimumini, kasutada tehnilise valve poolt kogutud infot tõendusmaterjalina piiriga seotud süütegude menetlemisel.

Toimetaja: Merili NaelMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.