Tallinnas rekonstrueeritud Pärnu maantee lõik avatakse liiklusele esmaspäeva varahommikust ({{commentsTotal}})

Autor: Martin Dremljuga/ERR

Tallinna kommunaalamet kinnitas, et rekonstrueeritud Pärnu maantee lõik avatakse liiklusele esmaspäeva varahommikust.

Teostatud rekonstrueerimistööde eesmärk oli nii auto kui kergliiklejate sõidumugavuse suurendamine ja liiklusohutuse taseme tõstmine.

Samaaegselt sõidutee, jalgratta- ja jalgteede ning kõnniteede ehitusega toimus tehnovõrkude rekonstrueerimine ning uue sademeveekanalisatsiooni torustiku ehitus.

Tööde käigus rajati paaritute numbritega majade poolele kahe meetri laiune kõnnitee ja paarisnumbritega majade poolele kinnistute aedade asukohast lähtudes varieeruvalt keskmiselt 3,5 meetri laiune kergliiklustee. Rekonstrueeriti tänavavalgustus ja uuendati liikluskorraldusvahendid.

Tööde lepinguline tähtaeg on 30. juunil.Miks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.