Roolijoodikut kaitsma asunud reisikaaslased solvasid politseinikke ({{commentsTotal}})

Politseiautod.
Politseiautod. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Raplamaal tabas politseipatrull teisipäeval roolijoodiku, kelle autos olnud joobes kaaslased solvasid korravalvureid, mistõttu politseinikud toimetasid seltskonna arestimajja.

Teisipäeval kell 21 sai politsei teate võimalikust joobes juhist Kehtna alevikus ning patrullpolitseinikel õnnestus joobes juhi sõiduk Keava alevikus peatada. Kontrollimine näitas, et juht oli tarvitanud alkoholi.

Joobes roolikeerajaga olid autos mees ja naine, kes olid rahulolematud, et politsei nende teekonna lõpetas ning solvasid töökohustusi täitnud politseinikke.

"Mõlemad kaasreisijad väljendasid häälekalt oma pahameelt ja neid ei tundunud põrmugi häirivat fakt, et nende juht on tõsises joobes ning ka neile ohtlik," ütles Rapla politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Jaan Aas.

Ametnikke solvanud mees ja naine toimetati arestikambrisse peatäit välja magama.

Kolmapäeval karistas Pärnu maakohus politseinikke solvanud meest rahatrahvi ja naist viiepäevase arestiga.

"Täname inimest, kes meid joobes juhist teavitas ja muutis sellega meie liikluspilti turvalisemaks. Julgustame inimesi seda ka edaspidi tegema," ütles Aas.

Alkoholi või narkootikumide mõju all sõitnud juhid on tänavu põhjustanud 55 õnnetust. Joobes juhtide süül toimunud õnnetustes on hukkunud üks ja viga saanud 82 inimest.

Toimetaja: Marek KuulOtt TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema