SDE vahetab peasekretäri ({{commentsTotal}})

Kristen Kanarik ja Inara Luigas Autor: SDE/ERR/Scanpix

Sotsiaaldemokraatliku erakonna üldkogu määrab laupäeval erakonnale uue peasekretäri, sest praegu ametikohta täitev Inara Luigas loobub.

Uueks peasekretäriks võib tõusta praegune erakonna Lasnamäe osakonna esimees ja SDE riigikogu fraktsiooni nõunik Kristen Kanarik.

Erakonna esimehe Jevgeni Ossinovski kandidaat peasekretäri kohale peab ametisse astumiseks saama üldkogu kinnituse.

“Kristen Kanarik on läbi ja lõhki sotsiaaldemokraat ning olnud erakonna liige kümmekond aastat, ta tunneb erakonda ning samas on ta ka hästi kursis riigikogu ja ministeeriumide töökorraldusega,” tõi Ossinovski esile võimaliku uue peasekretäri tugevusi.

Erakonna tänane peasekretär Inara Luigas on teavitanud erakonna liikmeid oma otsusest amet üldkogul maha panna.

“Viimane aasta on olnud töömahukas ning olen otsustanud, et veidi enam kui aasta enne järgmisi valimisi on õige aeg teatepulk üle anda,” selgitas Luigas.

SDE üldkogu toimub laupäeval Jõhvi kontserdimajas.

Toimetaja: Priit LutsVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.