Silja Symphony desinfitseeriti noroviiruse leviku tõkestamiseks ({{commentsTotal}})

Autor: Tallink

Seoses mai lõpust reisilaeval Silja Symphony esinenud noroviiruse haiguspuhangute juhtumitega korraldati pühapäeval 400 puhastustöötaja ning laevapereliikme kaasabil desinfitseerimisaktsioon.

Üle kogu laeva desinfitseeriti kõik kajutid, nii reisijate- kui meeskonnaalal, tööde hulka kuulus ka föönide, telefonide, televiisoripultide desinfitseerimine.

Samuti desinfitseeriti kõik restoranide ja baaride alad, seinad, mööbel, tekstiilid, aknad, aknalauad, vaibad ja põrandad. Desinfitseerimine puudutaks ka kõiki kööke.

Ettevõte on teinud koostöös Soome terviseametiga viimase pooleteise nädala jooksul jõupingutusi noroviiruse leviku tõkestamiseks ja väljatõrjumiseks, mis selle aja jooksul on tekitanud terviseprobleeme üle 200 inimesele.

Soome terviseamet jätkab täiendavate testidega ning juhiste andmisega laevale ja sadamaaladele.

Tallink vabandab reisijate ees ebamugavuste pärast ning lubab jätkuvalt tõsiselt panustada olukorra lahendamisesse.

Reisilaev Silja Symphony sõidab Helsingi-Stockholmi liinil Rootsi lipu all.

Toimetaja: Priit LutsTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.