Jordaania põgenikelaagris toimunud rünnakus hukkusid kohalikud luuretöötajad ({{commentsTotal}})

Palestiina põgenikud Baqaa laagris Autor: Muhammad Hamed/Reuters/Scanpix

Jordaania valitsusametnike sõnul hukkus pealinna Ammani lähistel asuvas Baqaa Palestiina põgenikelaagris toimunud rünnakus viis inimest kellest vähemalt kolm olid luuretöötajad.

Valitsuse kõneisiku Mohammed Momani väitel oli terroriakti sihtmärgiks hukkunud luuretöötajad, vahendas BBC.

Rünnak toimus ülerahvastatud Baqaa laagris kohaliku aja järgi kell 7 hommikul. Mõnede allikate sõnul olid kõik viis hukkunud luuretöötajad, kuid teised väidavad, et rünnaku ohvrite seas oli kaks põgenikelaagri töötajat.

Baqaa laager oli üks kuuest põgenikelaagrist, mis rajati 1968. aastal Gaza sektorist põgenenud palestiinlastest põgenikele. ÜRO andmetel on Baqaa laager Jordaania suurim.

Toimetaja: Allan RajaveeFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.