Jõerüüt tühistas oma kohtumise EKRE-ga ({{commentsTotal}})

Jaak Jõerüüt. Autor: Ülo Josing/ERR

Sel neljapäeval pidi toimuma kohtumine presidendikandidaadi kandidaadi Jaak Jõerüüdi ja EKRE fraktsiooni vahel. See jääb nüüd ära, sest Jõerüüt otsustas, et ei soovi siiski konservatiividega kohtuda.

"Peale kohtumist advokaat Allar Jõksiga avaldatud pressiteadetes kinnitasid EKRE juhtfiguurid, et nende eelistus on endiselt esimees Mart Helme, aga teda hoitakse valijameeste kogu jaoks. Praegu otsitakse mitte oma uut eelistust, vaid kedagi, kelle abil midagi blokeerida riigikogus. Tõlgime spordi keelde: otsitakse varumängijat esimeseks poolajaks, et säästa oma staari," kirjutas Jõerüüt Postimehes avaldatud arvamusloos.

"EKRE väidab, et otsib vastaskandidaati Reformierakonnale, otsib blokaadi subjekti. Pole keeruline mõista, et blokaad on nende plaani järgi vajalik riigikogu vooru läbikukutamiseks," lisas Jõerüüt.

Toimetaja: Aleksander KrjukovFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.