Narva linnavolikogu juht on kelmuses kahtlustatuna kriminaaluurimise all ({{commentsTotal}})

Autor: TaxRebate.org.uk

Narva linnavolikogu esimees Aleksandr Jefimov on kriminaaluurimise all, kuna kahtlustuse kohaselt pettis ta haigekassalt välja ligi 5000 eurot.

Eesti Päevaleht kirjutab, et mai keskel korraldas kaitsepolitsei läbiotsimise Narva linnavolikogus seoses Jefimovi kahtlsutamisega kelmuses.

"Jefimovile on esitatud kahtlustus linnavolikogu aseesimehena ligi 5000 euro ulatuses ajutise töövõimetuse hüvitise väljapetmises Eesti haigekassalt 2014. ja 2015. aastal. Ühelegi teisele inimesele selles kriminaalasjas kahtlustust esitatud ei ole," ütles riigiprokuratuuri pressiesindaja Ilmar Kahro.

Lehe andmetel oli Jefimov sel perioodil ka füüsilisest isikust ettevõtja (FIE) ning selle kaudu skeemitamine käiski ehk ta jäi FIE-na haigeks ja tahtis haigusraha saada, samal ajal sai ta aga volikogust palka edasi.

Jefimov teemat lehele kommenteerida ei soovinud.

Kriminaalasja uurib kaitsepolitsei ja uurimist juhib Viru ringkonnaprokuratuur.

Toimetaja: Marek Kuul{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Merejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised