Politsei otsib Siimusti lastekodust pagenud 14-aastast Taavit ({{commentsTotal}})

Taavi Autor: Politsei

Politsei palub abi, et leida Jõgevamaal asuvast Siimusti lastekodust 30. mai õhtul lahkunud 14-aastast Taavit.

Politseile laekunud info kohaselt nähti Taavit 6. juunil Tamsalus, kus on tema kodukant, kuid täna on tema asukoht teadmata ning ka tema sõprusringkond ei tea väidetavalt, kus ta viibida võiks.

Politsei on Taavit seni otsinud laekunud vihjete tõttu nii Jõgevamaal kui ka Tamsalu ja Tapa kandis ning kontrollinud erinevaid noorte kogunemiskohti kauplustest kultuurimajadeni, lisaks erinevaid aadresse, kus ta peatuda võiks.

Teada on, et mõned inimesed on poisi küsimise peale pakkunud talle ajutist peatuskohta oma kodus või süüa-juua.

Politsei toonitab, et kindlasti tuleks kirjeldusele vastavat noorukit kohates sellest esmajoones politseile teada anda.

Lastekodust lahkudes oli Taavil seljas hall pluus ja jalas hallid dressipüksid. Ta on umbes 165cm pikk, pruunide juuste ja kõhna kehaehitusega.

Politsei palub kõigil, kel on teavet Taavi asukohast, helistada telefonil 58 539 888 või politsei infotelefonil 6 123 000.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.