Reformierakonna ega Keskerakonna fraktsioon Jõksiga kohtuda ei plaani ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Riigikogu Reformierakonna ja Keskerakonna fraktsioonid presidendikandidaadiks pürgiva Allar Jõksiga huvi puudumise tõttu kohtuda ei plaani.

"Riigikogu fraktsioonis palavat soovi Allar Jõksiga kohtumiseks ei ole seni täheldatud," ütles Reformierakonna fraktsiooni liige Martin Kukk ERR-i uudisteportaalile.

"Allar Jõks on IRLi näoga kandidaat ning see ei ole etteheide. On ju ka kõigil teistel erakondadel oma kandidaadid, kes esindavad nende maailmavaadet ning väärtuseid. Oleme järgmiseks kolmapäevaks kokku kutsunud kõigi parlamendifraktsioonide esindajad, et leida võimalikult suurt toetust omav kandidaat. Reformierakonna fraktsioon Jõksi kandidatuuri oma koosolekul eraldi arutanud ei ole," ütles Kukk täiendavas kommentaaris.

Keskfraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul fraktsioonis Jõksi vastu huvi puudub.

"Kui ma hakkasin täpsemalt fraktsiooni liikmete huvi järgi pärima, siis see huvi oli enam, kui leige. Leidsime, et ei ole mõtet seda kohtumist praegu teha. Me välista seda millalgi hiljem, kui vajadus tekib," sõnas Simson.

Sotsid Jõksiga kohtumist samuti kokku leppinud ei ole, ent ei ole seda ka välistanud.

"Lähipäevil meil seda plaani ei ole. Aga see võib ka tulla. /.../ Me oleme kohtunud nendega, kellega fraktsiooni liikmed on arvanud, et võiks kohtuda, ju siis Allar Jõksi kohta teatakse kõike ja ei soovita kohtuda," ütles sotside fraktsiooni aseesimees Kalvi Kõva.

Ta lisas, et täpsemalt saab see selgeks esmaspäevasel fraktsiooni koosolekul.

Jõks, kes on praeguse seisuga IRL-i ametlik presidendikandidaat, on seni kohtunud lisaks IRL-ile Vabaerakonna ja EKRE fraktsioonidega.

Toimetaja: Aleksander KrjukovPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics