Veerand Tallinna Hiltoni hotelli töötajatest on välisriigist ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Tallinas äsja avatud Hiltoni hotelli töötajaskonnast umbes veerandi moodustavad välismaalased kokku enam kui kümnest riigist.

Hotelli personalijuht Ulvi Parksepp ütles ERR.ee-le, et põhjuseks ei ole töökäte puudus Eestis, vaid Hiltoni korporatiivne programm.

Kui inimene on töötanud edukalt Hiltoni hotelliketis vähemalt 1-2 aastat, saab ta kandideerida tööle mõnes teises riigis asuvasse hotelli.

Tallinna hotellis on töötajaid Austriast, Saksamaalt, Tšehhist, Bulgaariast, Poolast, Venemaalt, Ukrainast, Nigeeriast, USA-st, Horvaatiast, Itaaliast, Hispaaniast ja Indiast.

Parksepa sõnul ei saa välja tuua ühtegi riiki, kust oleks tulnud teistega võrreldes selgelt rohkem töötajaid.

Kokku töötab hotellis tänase seisuga 118 inimest.

Tallinna hotellis on töökeelteks nii eesti kui inglise keel. Parksepa kinnitusel on teenindusmeekonnad komplekteeritud selliselt, et igas vahetuses on kliendile garanteeritud eestikeelne teenindus.

Üle 45 miljoni euro maksma läinud Hiltoni hotell avati eelmise nädala kolmapäeval.

Toimetaja: Oliver KahuMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.