Mustamäel jääb 30 maja torustiku parandamise tõttu sooja veeta ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Kaugküttevõrgu surveproovide käigus ilmnes Mustamäel soojustorustiku vigastus, mille parandamise tõttu jäävad ajutiselt sooja tarbeveeta 30 hoonet Kiili, Kuklase ja Sipelga piirkonnas ning Sõpruse pst 188-200 paarisnumbritega majad.

Tänane soojuskatkestus pikeneb homme hommikul kella 7ni, teatas AS Tallinna Küte.

Küttehooajavälisel ajal hooldab Tallinna Küte võrkusid ning teeb surveproove, mis võimaldab tuvastada soojustorustike nõrku ja remontivajavaid kohti.

Toimetaja: Karin KoppelMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.