Rock Cafe andis sisse pankrotiavalduse ({{commentsTotal}})

Rock Cafe Autor: Hanna Samoson/ERR
{{1465550135000 | amCalendar}}

Tallinna tuntud kontserdipaik Rock Cafe on majanduslikes raskustes ja andis sisse pankrotiavalduse.

Rock Cafe omanik Mart Luik tunnistas rokiklubi raskusi, kuid linnas levivaid kuuldusi, nagu oleks klubi juba uksed kinni pannud, ta täna keskpäeval ei tunnistanud.

"Me veel ei ole uksi kinni pannud - ikka võitleme. Aga see on raske bisnis, jah," möönis Luik.

Õhtul ütles Luik ERR-i uudisteportaalile, et Rock Cafe'd majandanud RC Meelelahutuse OÜ andis sisse pankrotiavalduse.

"Ettevõte vajas täiendavat rahalist süsti, kuid osanikud ei olnud nõus seda tegema. Seetõttu ei ole võimalik jätkata," ütles ta.

Luik kinnitas, et juunis Rock Cafe's toimuma pidanud kontserdid ära ei jää - teisipäeval toimub Marky Ramone'si uue bändi kontsert klubis Tapper.

"Ülejäänud juuni kontserdid toimuvad ka ilmselt mujal," lisas Luik.Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.