Sõiduvahendusteenust pakkuv Soome ettevõte laiendas oma tegevust Tallinna ({{commentsTotal}})

Autor: Martin Dremljuga/ERR

Soome ettevõte Valopilkku, mis pakub sarnaselt Taxify-le Soomes mobiilirakendusel põhinevat takso tellimise teenust, laiendas oma tegevust Tallinnasse, kus firma koostööpartneriks on Tulika takso.

Valopilkkul on Soomes juba 100 000 kasutajat ning ettevõte vahendab ligi 70 000 sõitu kuus. Seejuures kuulub Valkopilkku Soome Taksoliidule (Suomen Taksiliitto).

Tulika takso esindaja Guido Mandre sõnul muudab Soome teenusepakkuja turule sisenemine lihtsamaks just Soome turistide elu. "Nad ei pea enam mõtleme, kust on võimalik taksosid tellida ning mis värvi on takso, mida võib usaldada," rääkis Mandre.

Eesti on Soome turistide peamine sihtriik. Põhjanaabrite statistikaameti andmete kohaselt külastab Eestit igal aastal 2,5 miljonit Soome turisti, mistõttu leiab Soome ettevõte, et Eestis on palju kasvupotentsiaali.

Toimetaja: Allan RajaveeVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.