Kataris vahistati vägistamisest teatanud hollandlanna ({{commentsTotal}})

Dawson Citys pakutakse Hapuvarba kokteili
Dawson Citys pakutakse Hapuvarba kokteili Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kataris vahistati vägistamisest teatanud 22-aastane hollandlanna, kellele pannakse muu hulgas süüks abieluvälist seksi, edastas laupäeval BBC vahendusel naise advokaat Brian Lokollo.

Naine uimastati ja vägistati juba märtsikuus, kui ta oli puhkusereisil pealinnas Dohas, kuid siiani pole lugu avalikkuse ette jõudnud.

Naine oli läinud tantsima hotellibaari, kus alkohol lubatud ja üks mees saatis talle joogi. Juba pärast esimest lonksu tundis naine ennast halvasti. Järgmisena on tal meeles, et ärkas võõras toas ja teda oli vägistatud.

Naine vahistati kohe pärast vägistamisest teatamist. Praeguseks on ta käinud juba kolm korda kohtu ees ja teda võivad oodata süüdistused abieluvälise seksi harrastamises. Vahistatud on ka mees, keda hollandlanna uimastamises ja vägistamises süüdistab. Mehe väitel leidis vahekord aset vastastikkusel nõusolekul.

Hollandi välisministeeriumi andmetel pole naisele veel ametlikku süüdistust esitatud, vaid see otsustakse esmaspäevasel kohtukuulamisel. Välisministeerium on naisega pidevas ühenduses.

Advokaadi sõnul on naine juhtunust vapustatud ja tugevas stressis.

Aastal 2013 mõisteti naaberriigis Araabia Ühendemiraatides 16 kuud vanglakaristust Norra päritolu naisele, kes oli teatanud politseile vägistamisest. Naine mõisteti süüdi valevandumises, abieluvälises seksis ja alkoholi tarvitamises. Norralannale anti siiski lõpuks armu ja ta sai kodumaale naasta.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Allikas: BNSeesti eesistumise avakontsert
Kaia KanepiKaia Kanepi
Kaia Kanepi kaotas Wimbledonis heitlikult kulgenud põnevuskohtumise

Eesti naiste tennise teine reket Kaia Kanepi (WTA 544.) jaoks lõppes tänavune Wimbledoni tenniseturniir kvalifikatsiooni teises ringis, kui ta kaotas maailma edetabelis 166. koha hoidvale Austraaliat esindavale venelannale Arina Rodionovale 6:2, 2:6, 5:7.

Uuendatud: 15:11 
Riigikogu maratonistung, kus valmis enamus 1. juulil jõustuvatest seadustest.Riigikogu maratonistung, kus valmis enamus 1. juulil jõustuvatest seadustest.
1. juulist jõustub sadakond seadust

1. juulist jõustub Eestis 257 uut õigusakti, nende hulgas on 88 seadust ja 169 määrust, mis puudutavad mitmeid erinevaid valdkondi. 

"Avatari" uusi osasid saab näha juba paari aasta pärast"Avatari" uusi osasid saab näha juba paari aasta pärast
"Avatar 2" tutvustab 3D-efekti, mis saavutatakse ilma spetsiaalsete prillideta

Režissöör James Cameron plaanib tuua filmi "Avatar 2" kinodesse tehnoloogiaga, mis võimaldab tekitada 3D-efekti ka ilma spetsiaalseid prille kandmata.

Aktsiisitõusude mõjul käivad eestlased Lätist alkoholi ostmas. Õiguskantsler peab täiendavaid aktsiisitõuse põhiseadusevastaseks.Aktsiisitõusude mõjul käivad eestlased Lätist alkoholi ostmas. Õiguskantsler peab täiendavaid aktsiisitõuse põhiseadusevastaseks.
Riigikohus teeb otsuse alkoholiaktsiisi tõusu põhiseaduslikkuse kohta

Riigikohus teeb reedel otsuse õiguskantsler Ülle Madise taotluses alkoholiaktsiisi tõusu kehtetuks tunnistamiseks.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics