Kohtla-Järvel päästeti tulesurmast inimene ({{commentsTotal}})

Päästeauto. Autor: Siim Lõvi /ERR

Kohtla-Järvel päästeti tulesurmast keskealine mees.

Kell 16.43 teatati häirekeskusele, et Kohtla-Järve linna Ahtme linnaosas Ridaküla tänaval töötab viiekorruselise elumaja kolmandal korrusel korteris suitsuandur ning trepikojas on tunda põlemise lõhna.

Teatati, et korteris võivad sees olla inimesed, aga koputamise peale ust ei avata.

Sündmuskohale sõitsid päästjad Jõhvi päästekomandost ning kiirabi. Päästjad sisenesid suitsu täis korterisse ja tõid korterist välja alkoholijoobe tundemärkidega keskealise meesterahva, kes leiti voodis magamast.

Kiirabi vaatas meesterahva üle ja meedikute abi ta ei vajanud.

Selgus, et köögis kõrbes sisselülitatud pliidile järelevalveta jäetud toit. Päästjad kustutasid põlengu, lülitasid pliidi välja ning tuulutasid ruumid suitsust kella 17.11ks.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.