Prantsusmaa kehtestas EM-iga seoses osalise alkoholikeelu ({{commentsTotal}})

Autor: Jean-Paul Pelissier/Reuters/Scanpix

Prantsuse valitsus teatas pühapäeval, et jalgpalli EM-iga seotud kohtades kehtestatakse teatud aegadel keeld alkoholi müümisele, tarbimisele ja transpordile.

"Andsin korralduse rakendada kõiki vajaminevaid meetmeid alkoholi sisaldavate jookide müümise, tarbimise ja transpordi keelamiseks tundlikes paikades matšipäeval, sellele eelneval päeval ning päevadel, mil fännialad on avatud," lausus siseminister Bernard Cazeneuve.

Otsus langetati pärast jalgpallifännide vägivaldseid ja mitmel päeval aset leidnud vägivaldseid kokkupõrkeid riigi lõunaosas asuvas Marseille'i linnas.

Allikas: BNSMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.