Kanada pakub metsapõlengust räsitud linna elanikele hingeabi ({{commentsTotal}})

Kanada metsapõlengute keskmes olnud Fort McMurray linna tagasi läinud inimesi ootab ees lisaks kodude ja avalike hoonete restaureerimisele ka tõsine töö, et traumeeriva psühholoogilise kogemusega toime tulla.

Kanada võimud on linnaelanike kodude uste ette pannud lendlehti, mis õpetavad järk-järgult, kuidas teha kodudes koristus- ning parandustöid, sealjuures säästes on tervist, vahendasid ERR-i teleuudised.

Kohalikke julgustatakse pöörduma ka hingeabi poole, mida pakutakse linnas mitmes paigas.

Metsapõlengutes hävis Fort McMurrays üle 2000 majapidamise ning kümned tuhanded inimesed on pidanud linnast lahkuma.

Toimetaja: Laur Viirand"Suud puhtaks": kuidas kaotada lähisuhtevägivald?

Lähisuhtevägivald. See on kõige varjatum vägivallavorm ja ühtlasi on see Eestis kõige levinum vägivallaliik. Miks on nii, et väga paljude jaoks meie seast on kodu kõige ohtlikum paik, küsis sellenädalane saade "Suud puhtaks".

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.