Merkel rõhutas Hiinas sõltumatu kohtusüsteemi ja majanduskeskkonna tähtsust ({{commentsTotal}})

Saksamaa liidukantsler Angela Merkel suundus riigivisiidile Hiina Rahvavabariiki, kus ta Pekingi ülikoolis esinedes tõi esile sõltumatu kohtusüsteemi olulisust ning tähtsustas võrdset kohtlemist Hiina turul välismaiste ja Hiina ettevõtete vahel.

Hiina valitsus on langenud kriitika alla seoses välisettevõtete tegevuse piiramisega ning turu reguleerimisega liialt Hiina äritegevuse kasuks, vahendasid ERR-i teleuudised.

Hiina on korduvalt üritanud viia läbi reforme, mis lubaksid välisettevõtetel turul paremini tegutseda ning seeläbi elavdada Hiina aeglustuvat majandust.

Väliskriitikute sõnul on president Xi Jinpingi reformid seni tähendanud ainult veelgi rangemaid turupiiranguid.

Toimetaja: Laur ViirandFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.