Raua asemel riigikokku minevast Jürgensteinist saab kultuurikomisjoni liige ({{commentsTotal}})

Toomas Jürgenstein. Autor: Sotsiaaldemokraadid

Sotsiaaldemokraat Toomas Jürgenstein, kes riigikogus Mihkel Raua asemel koha sisse võtab, hakkab tööle kultuurikomisjonis.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni aseesimees Kalvi Kõva kinnitas ERR-i uudisteportaalile, et tõenäosus, et Jürgensteinist saab kultuuri komisjoni liige on 99,9 %.

Kõva märkis, et Jürgenstein avaldas selleks ise soovi ja fratsioon on sellega nõus. Riigikogu juhatus peab otsuse veel kinnitama.

Jürgenstein annab ametivande neljapäeval.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.