Korduvalt abiellunute ehk "teisele ringile minejate" arv näitab kasvutrendi ({{commentsTotal}})

Abielusõrmused. Autor: AFP/Scanpix

Statistikaameti andmetel jätkas Eestis sõlmitud abielude arv kasvamist, sest kui 2014. aastal registreeriti 6220 abielu, siis mullu oli sama näitaja 6815. Kõige enam toimus pulmasid juulis, mil registreeriti 1267 abielu, ning kõige vähem jaanuaris, kui sõlmiti vaid 310 abielu. Eesti elanikud abielluvad ka mõnevõrra varasemast vanemalt. Nii mees- kui ka naissoost abiellujate hulk on viimase kuue aasta lõikes pidevalt kahanenud vanuserühmas 20-24 eluaastat; kõigis teistes vanuserühmades kuni 70-aastasteni on abiellujate hulk järjekindlalt kasvanud.

Toimetaja: Allan RajaveeVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.