Kreml: Putin ja Juncker arutavad Peterburis sanktsioonide ja energiaprojektide üle ({{commentsTotal}})

Jean-Claude Juncker ja Vladimir Putin.
Jean-Claude Juncker ja Vladimir Putin. Autor/allikas: Mikhail Klimentyev/ITAR-TASS/Scanpix

Venemaa president Vladimir Putin ja Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker räägivad sel nädalal Peterburis kohtudes sanktsioonidest ja energiaprojektidest, teatas Kremli nõunik Juri Ušakov.

"Sanktsioonide teema tõstatatakse kahtlemata. Tõenäoliselt ütleb Juncker nende kohta midagi, kuigi meie ise ei tõstata sanktsioonide tühistamise küsimust, kuna meie pole neid kehtestanud. Kui nad on valmis seda tegema, siis me kahtlemata tervitame seda ja tühistame vastusanktsioonid," vahendas Reuters Ušakovi sõnul ajakirjanikele.

"Me eeldame, et arutlusele tuleb ka Nord Stream 2, meie energiadialoogi uuendamine Euroopa Liiduga," lisas ta.

Juncker kohtub Putiniga 16. juunil Peterburi rahvusvahelisel majandusfoorumil.

Toimetaja: Merili NaelPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics