PERH-i töötajad toetavad Allikut ({{commentsTotal}})

Professor Peep Talvingu algatusel koguneti haiglajuhi toetuseks ühispildile.
Professor Peep Talvingu algatusel koguneti haiglajuhi toetuseks ühispildile. Autor/allikas: PERH

Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) töötajad teatasid, et soovivad juhatuse esimehe Tõnis Alliku jätkamist haiglajuhina vähemalt menetluse lõpuni.

PERH-i töötajad avaldasid oma pöördumises Allikule toetust, öeldes, et ta on haiglat tulemuslikult arendanud.

Erakorralise meditsiini arstide pöördumisele oli 14. juuni pärastlõunaks paari tunniga kogunenud üle 300 toetusallkirja.

"Tõnis Allikul on märkimisväärne panus nii regionaalhaigla kui ka Eesti meditsiinimaastiku arendamisel. Ta on teinud oma tööd ausalt ja pühendunult, lähtudes alati haigla ja patsientide huvidest ning pälvinud sellega haigla töötajaskonna ning koostööpartnerite austuse ja lugupidamise. Oleme veendunud selles, et Tõnis Allik on aus inimene ning väga efektiivne ja hea juht. Leiame, et poliitikud ei tohiks kergekäeliselt nii kaalukat tervishoiujuhti üle parda heita. Me ei sea kahtluse alla Eesti õigusorganite tööd ning nende erapooletust, kuid Tõnis Alliku juhatusest tagasikutsumine võiks põhjendatud olla ainult sel juhul, kui leiab tõendamist, et ta on tahtlikult haigla huve kahjustanud. Vaatamata esitatud kahtlusele ütleme kindlalt – me usaldame oma haigla juhatuse esimeest!" seisab pöördumises.

Toimetaja: Merili NaelViljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema