PERH-i töötajad toetavad Allikut ({{commentsTotal}})

Professor Peep Talvingu algatusel koguneti haiglajuhi toetuseks ühispildile. Autor: PERH

Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) töötajad teatasid, et soovivad juhatuse esimehe Tõnis Alliku jätkamist haiglajuhina vähemalt menetluse lõpuni.

PERH-i töötajad avaldasid oma pöördumises Allikule toetust, öeldes, et ta on haiglat tulemuslikult arendanud.

Erakorralise meditsiini arstide pöördumisele oli 14. juuni pärastlõunaks paari tunniga kogunenud üle 300 toetusallkirja.

"Tõnis Allikul on märkimisväärne panus nii regionaalhaigla kui ka Eesti meditsiinimaastiku arendamisel. Ta on teinud oma tööd ausalt ja pühendunult, lähtudes alati haigla ja patsientide huvidest ning pälvinud sellega haigla töötajaskonna ning koostööpartnerite austuse ja lugupidamise. Oleme veendunud selles, et Tõnis Allik on aus inimene ning väga efektiivne ja hea juht. Leiame, et poliitikud ei tohiks kergekäeliselt nii kaalukat tervishoiujuhti üle parda heita. Me ei sea kahtluse alla Eesti õigusorganite tööd ning nende erapooletust, kuid Tõnis Alliku juhatusest tagasikutsumine võiks põhjendatud olla ainult sel juhul, kui leiab tõendamist, et ta on tahtlikult haigla huve kahjustanud. Vaatamata esitatud kahtlusele ütleme kindlalt – me usaldame oma haigla juhatuse esimeest!" seisab pöördumises.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.