Parlamendierakonnad hakkavad IRL-i ja Reformierakonna eestvõttel "sõeluma" presidendikandidaate ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

IRL-i ja Reformierakonna eestvõttel peaksid täna kogunema kõik parlamendiparteid, et arutada võimalust leida ühine presidendikandidaat.

Riigikogu fraktsioonide esindajate sõnul on ühise presidendikandidaadi üle arutamine teretulnud, kuid sotsiaaldemokraat Sven Mikser sõnas Postimehele, et on ülimalt ebatõenäoline, et kõik kuus parlamendierakonda lepiksid kokku ühises kandidaadis, vahendasid ERR-i teleuudised.

Vabaerakonna esimehe Andres Herkeli hinnangul saab kohtumise eesmärgiks esialgu olla vaid infovahetus ning lisas, et laia-põhjalise toetuse saab kõige paremini erakonnaväline kandidaat, kes suudab parteipoliitikast kõrgemal seista.

Toimetaja: Allan RajaveeMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.