Orlando lähistel käib klaperjaht väikelapse kaasa viinud alligaatorile ({{commentsTotal}})

Krokodill. Illustreeriv foto.
Krokodill. Illustreeriv foto. Autor/allikas: Reuters/Scanpix
{{1465979699000 | amCalendar}}

Orlando lähistel ühes Walt Disney kuurorti laguunis otsitakse meeleheitlikult kaheaastast poissi, kes alligaatorirünnaku järel kadunuks jäi. Politsei sõnul pole kahtlust, et laps on surnud.

Orange'i maakonna šerif Jerry Deming rääkis CNNile, et laps sumas veepiiril, kui krokodill teda ründas. Isa läks vette ja üritas poega alligaatori haardest päästa, tema käsi sai veidi vigastada, kuid last tal kätte saada ei õnnestunud. Vette tormas last otsima ka tema ema.

Päästjad on last juba tunde otsinud, appi on võetud ka helikopterid ning enne ei kavatseta loobuda, kuni poiss leitakse. Tunnistajate sõnul on kohal vähemalt kümme päästeautot ja hulk päästepaate ning rand on külastajatele suletud.

"Kurb tõsiasi on see, et möödunud on mitu tundi ja ilmselt ei leia me elusat keha," nentis šerif varem.

15 tundi pärast õnnetust tõdes Deming, et pole kahtlustki, et poiss on surnud.

Ta lisas, et varem ei ole selles piirkonnas midagi taolist juhtunud. Demingi hinnangul oli krokodill ligi paar meetrit pikk, kuid täpselt pole seda teada.

Neljaliikmeline pere - vanemad, poeg ja nelja-aastane tütar - olid pärit Nebraskast ja saabusid pühapäeval Walt Disney kuurortisse Seven Seasi laguuni läheduses asuvasse hotelli puhkust veetma.

Laguuni ääres on šerifi sõnul ka ujumist keelav silt ja peale lapse ei olnud rünnaku ajal kedagi vees. Vesi ei ole ujumiseks ette nähtud ilmselt just alligaatorite tõttu, lisas ta.

"See on Florida ja alligaatorid veekogus ei ole siin harvad," sõnas Deming.

Toimetaja: Karin Koppel, Merili NaelPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics