Helme: on ainult üks erakond, mis ei ole lõhki - EKRE ({{commentsTotal}})

Mart Helme Autor: Postimees/Scanpix

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees ja presidendikandidaat Mart Helme ütles, et Eestis on hetkel ainult üks erakond, mis ei ole lõhestunud ja selleks on EKRE.

"Kui me vaatame praegust Eesti poliitilist maastikku, siis on ainult üks erakond, kus ei ole lõhesid ja tülisid. See on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond," ütles Helme "Vikerhommikus".

Helme viitas, et Reformierakond on lõhestunud, sest ei suuda oma presidendikandidaadi suhtes kokku leppida. "Mina ei tea, kas nende poolt on kolm presidendikandidaati või on üks. See on ka natukene naljakas olukord. Meil ikkagi sisuliselt juba kahe ja poole kuu pärast on riigikogus presidendi valimised," sõnas Helme.

"Aga vaatame ka teisi. Sotsiaaldemokraatlik Erakond on lõhki. IRL-is on suur segadus, väga tõsine liidri probleem, Keskerakond on lõhki, Vabaerakond on lõhki," jätkas Helme.

Toimetaja: Aleksander KrjukovKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.