Politsei otsib 12-aastast Sarahit ({{commentsTotal}})

Sarah.
Sarah. Autor/allikas: PPA

Politsei otsib 12. juuni õhtul Tallinnas asuvast kodust lahkunud 12-aastast Sarahit, kes ei ole siiani koju naasnud.

Tüdruk on ka varem kodust lahkunud, kuid andnud siis vanematele teada, et temaga on kõik korras. Seekordse kadumise järel pole Sarah vanematega ühendust võtnud.

Politseinikud otsisid Sarahit paikadest, kus ta peamiselt liigub, vestlesid inimestega, kellega ta läbi käib ning otsisid teda Kristiine noortekeskusest, kuid tema asukoht pole endiselt teada. Tüdrukul ei ole telefoni ning ta ei ole 11. juuni õhtust alates sotsiaalmeediat kasutanud.

Rohekate silmadega Sarah on 168 cm pikk, keskmise kehaehitusega ning pikemate erkpunaste juustega. Tal oli lahkudes seljas hall pusa, tumedad retuusid, jalas teksariidest sinised tennised ja kaasas punane ruuduline seljakott.

Sarah liigub peamiselt Kristiine linnaosas, kuid võib viibida ka teistes Tallinna piirkondades.

Politsei palub kõigil, kes on tüdrukut näinud või omavad informatsiooni tema asukoha kohta, anda sellest teada numbril 612 3000 või 112.

Toimetaja: Merili NaelLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema