Minister Aas esitab Põlva maavanema kandidaadiks Igor Taro ({{commentsTotal}})

Igor Taro Autor: ERR

Riigihalduse minister esitab Põlva maavanema kandidaadiks Igor Taro. Praegune maavanem Ulla Preeden lahkub esimesel juulil ametist omal soovil, kuna alustab tööd Tartu Tervishoiukõrgkooli rektori ametis.

Riigihalduse minister Arto Aas tutvustab maavanema kandidaati esmaspäeval Põlvamaa omavalitsusjuhtidele.Aasa sõnul on oluline, et maavanem oleks kursis kohaliku elu ja selle eripäradega ning seda eriti veel ajal, kui käsil on haldusreform, vahendasid ERR-i raadiouudised.

Tema sõnul tunneb Taro, kes on töötanud rahvusringhäälingus Põlva- ja Võrumaa korrespondendina ning panustab ka praegu kahe maakonna arengusse, kindlasti hästi Lõuna-Eesti vajadusi.

Taro ütles, et soovib kaasa aidata haldusreformi mõistlikule läbiviimisele Põlva maakonnas.

Maavanema nimetab ametisse valitsus ning maavanema ametiaeg kestab viis aastat.

Toimetaja: Allan RajaveeVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.